Jak se vyrábí Bachovy esence a na jakém principu fungují

Po předchozích článcích o Bachových esencích, jsem dostala hodně dotazů, ohledně fungování, vzniku a užívání esencí. Stále vnímám mezi lidmi nedostatek informací o těchto báječných kapkách.

Proto jsem se rozhodla napsat další článek a shrnout do něj ty nejdůležitější informace, ve kterých odpovím na vaše časté dotazy.

Jak Bachovy esence fungují

Bachovy esence pracují na emocionální úrovni. Znamená to, že harmonizují hladinu emocí a tím působí velmi pozitivně jak na tělesné, tak i na duševní úrovni. V krátkosti: po kapkách se zásadně uleví vaší psychice.

Jde o velmi jednoduchý, ale zároveň účinný a jemný systém, jehož cílem je navrátit duševní i tělesnou harmonii těla. 

NASTARTOVAT IMUNITNÍ  SYSTÉM

Každá z esencí je zacílena na velkou šířku našich každodenních emocionálních prožitků. Pracuje tím způsobem, že negativní zážitky, myšlenky a emoce transformuje na pozitivní. 

PŘÍKLAD Z PRAXE

Lidé typu ZEMĚŽLUČ před užíváním Bachových esencí

Jsou velmi laskaví, mají slabou vůli, raději ustupují než by vyjádřili vlastní vůli. Chybí jim sebevědomí. Díky své nadměrné dobrotě se nechávají zneužívat jinými, neumí je odmítnout a říct NE. Přizpůsobují se druhým, žijí jejich život. Bývají velmi unaveni.

Po terapii Bachových esencí

Pochopí, co znamená mít a prosazovat svůj názor, získají větší sílu a schopnost říct NE a postavit se za své potřeby, je podpořen jejich vnitřní růst. Najednou mají jistotu v tom, co by chtěli dělat a kam směřují.

Esence nemají vedlejší účinky, nejsou nijak škodlivé ani pro alergiky. Pokud esence není vhodně zvolena, není tělem energeticky přijata a tím pádem nezpůsobí žádné škody. Jednoduše řečeno buď pomohou nebo nepomohou, ale NEUŠKODÍ.


ESENCE POMÁHAJÍ UVOLNIT ZABLOKOVANOU ŽIVOTNÍ ENERGII
A UVÉST JI OPĚT DO POHYBU

Každý traumatický prožitek, který není zpracovaný, (různé strachy, starosti nebo zážitky z minulosti) nás oslabuje a blokuje životní energii. Esence nám pomáhají tyto traumatizující prožitky zpracovat. Působí velmi jemně a také individuálně. 

Někdo pocítí změnu už za 2-3 dny užívání, jiný za 3 týdny. Někteří lidé si toho ani nevšimnou. Na změny chování je upozorní okolí.

Paní Naďa si v 50 letech přestala kousat nehty už po týdnu. Malé Barborce pomohly Bachovy esence proti kousání nehtů už za 2 dny.

U pejsků, kteří se bojí rachejtlí na Silvestra, je potřeba kapat namíchanou směs alespoň měsíc dopředu. A děti, které mají strach z písemek nebo zkoušení? Tam je nejlepší naučit je EFT a k tomu dostanou ještě lahvičku s Bachovkami na užívání doma. Tahle kombinace je fakt skvělá a používám ji i já, když mě (dnes už velmi zřídka) přepadne panická ataka.

Výroba Bachových esencí

Matečná tinktura se vyrábí dvěma způsoby:

  • 20 esencí se vyrábí tzv. sluneční metodou (macerace rostlin na slunci)
  • 18 esencí se vyrábí varem (jde o rostliny, které mají tužší výhonky) 

Jako konzervant se používá brandy. Ale nemusíte mít obavu, při doporučeném ředění je obsah alkoholu zcela zanedbatelný. 

Pro děti se užívá jako konzervant glycerin. Nicméně pokud není po ruce lahvička s glycerinem, je možné použít i tu s alkoholem, protože množství brandy v lahvičce je tak malé, že ani malým dětem ani zvířatům nevadí.

Jak se Bachovy esence míchají a užívají

Lahvička k užívání je ve velikosti 30 ml (pro velká zvířata 50ml), obsahuje neperlivou vodu a 2 kapky od každé zvolené esence. Počet esencí ve směsi je také individuální. Někomu stačí 4 a jiný jich potřebuje 9. Po namíchání obdržíte společně s lahvičkou návod na užívání a poučení, jakým  způsobem s kapičkami nakládat.

Esence vám mohu namíchat v rámci osobní návštěvy nebo online setkání (terapeutické konzultace) jako podpůrný prostředek na domácí užití, případně namíchám i bez terapie. Vždy respektuji vaše rozhodnutí.

Jak si Bachovy esence opatřit

Kontaktujte mě na e-mail hana.randakova@kineze.cz. Neprodleně vám odepíši a domluvíme si termín krátké konzultace po telefonu v trvání max 30 minut nebo mi o svých potížích rovnou napište do e-mailu. 

Kapky zasílám prostřednictvím Zásilkovny nebo Českou poštou max 1-3 dny po zaplacení faktury (bankovní převod, QR kód).

Už za pár dní se můžete radovat ze svého balíčku zdraví po kapkách. Ke kapičkám dostanete ode mne i malý dárek zdarma.

Těším se, že se stanu vaší průvodkyní k vyššímu sebevědomí, laskavějšímu vnímání sebe sama a radostnější, každodenní náladě a chuti do života.

Krásné dny, vaše

Jsem dula nového ženství, hlubinná terapeutka, autorka transformačních meditací Moje životní poslání, >> Odpuštění, cesta ke svobodě duše. >> a láskyplné hluboké meditace Dar rodu. >> Mou vášní je provázet ženy na cestě k jejich vnitřnímu přerodu. Můj příběh najdete zde >>

Líbil se vám můj článek? Sdílejte ho, ať se dostane k více lidem.

Máte pocit, že souzníte s mými názory?  Najdete mne na Facebooku na stránce Hana Randáková/Průvodkyně k novému ženství.

Jste-li žena, která se konečně rozhodla udělat změnu ve svém životě a potřebujete k tomu trošku pošťouchnout, zvu vás do své Facebookové skupiny zdarma  Šamanky všedního dne. 

Najdete v ní ženy na stejné vlně. Takové, které se zajímají o věci, mezi nebem a zemí, ty, co ví, že se věci nemění „jen tak“, ale že pro to musí něco udělat. Jsou ochotné do sebe investovat čas i peníze, protože se mají rády. Zkrátka udělaly první krok – rozhodnutí ke změně.

K dispozici můžete mít mou maximální podporu a spoustu užitečných tipů, informací a každý týden karetní výklad s krystaly. Získáte spoustu skvělých informací a občas vysílám živě do skupiny EFT terapii na aktuální téma. Pomůže vám to zpracovat různé bloky.

Najdete mě také na LinkedIn, InstagramuTiktoku

Komentáře