Reference klientů

Bachovy esence

Díky Hančiným kouzelným Bachovkám jsem se v padesáti letech zbavila během jednoho týdne zlozvyku, který mě trápil snad od té doby, kdy se mi prořízly dětské zoubky. KOUSÁNÍ NEHTŮ. Nemusím už schovávat prsty v dlani a mít ruce zatnuté v pěsti. Navlíknout nit do ucha jehly je nyní hračkou a svět se mi obohatil o pestrou paletu barevných laků na nehty, což je další maličkost, která podtrhne ženskou krásu.
Naďa Torie Svobodawww.nadasvoboda.cz
Bachovky už jsem měla namíchané z různých zdrojů. Od různých žen, které je volily nejrůznějšími způsoby. Od klasické znalosti po kyvadlo 😉 Ale až Bachovky od Haničky měly perfektní účinek. Bachovky jsem měla namíchané pro sebe o obě děti. U dcery byl úspěch asi největší. Řešila jsem její kousání nehtů. Konzultace probíhala báječně, Hanka to s dětmi prostě umí. Navíc si na pomoc pozvala svou kočičí babičku 😘. Bachovky jsme začaly podávat ihned po tom co ráno dorazily. Ještě ten den začaly účinkovat. Dcera si nehty přestala kousat po dvou dávkách! A to vážně nepřeháním. Byla to naprostá pecka!
Kateřina Sladovníková, terapeutka EFTwww.katerinasladovnikova.cz
Doporučuji Bachovky na míru od paní Hanky. Moc mi pomohly na mé zdravotní i psychické potíže. Díky dobrým zkušenostem, jsem využila i směs namíchanou na míru pro mého koně, který trpěl zánětem trojklaného nervu. Děkuji.
Petra Vabroušková
S paní Hankou je velmi příjemná a rychlá komunikace v naléhavé situaci. Již druhým rokem jsem využila Krizovou esenci a Bachovy kapky namíchané na míru pro našeho pejska v období petard kolem Silvestra. Díky esencím bylo i letos období svátků klidné.
Tereza Ludvíková

Terapie

Po terapii se mi výrazně ulevilo
Hanka je skvělá terapeutka. Zažila jsem s ní regresní terapii. Řešila jsem problém, který jsem nedokázala sama rozklíčovat, ačkoli jsem terapeutkou EFT. Jednalo se o velký strach o mého syna. Věděla jsem, kde je kořen problému, ale sama jsem se ho nedokázala zbavit. Hanička mi s ním skvěle pomohla a musím říct, že se mi výrazně ulevilo.
Kateřina Sladovníkováterapeutka EFT Matrix, www.katerinasladovnikova.cz
Konečně jdu vlastní cestou
Toto si nemohu nechat pro sebe. Absolvovala jsem terapii Rituál narození a je to naprosto fantastická záležitost! Vlastní porod jsem "absolvovala" poprvé. Hanka vás velice láskyplným přístupem, provede tímto procesem. Pokud jste byly dosud "hodné holky", pak vám doporučuji projít si tímto rituálem. Hanka vás "odpojí" a dovolíte si jít vlastní cestou.
Libuše Vebrovárealitvní makléřka
S mámou se teď cítím dobře
Rituálem narození jsem prošla už před časem, ale teprve tento víkend jsem mohla plně posoudit, jaké výsledky mi přinesl. Zpracovávala jsem si můj vztah s mámou a konečně jsem se s ní viděla. Bylo to super! Necítila jsem žádné špatné pocity, nenaštvala jsem se, nestyděla jsem se za ni, nevyhýbala jsem se jí, naopak jsem její přítomnost vyhledávala a bylo mi v ní příjemně. Ohromná změna oproti minulosti! Díky tomu, že jsme můj vztah s mamkou pročistily. (A nemohlo to vyjít krásněji než na Den matek! ) Terapii jsem si moc užila, i když jsem nikdy nic podobného nezkoušela. Bylo snadné postupovat podle Hančiných instrukcí a v průběhu jsem se až divila, co vlastně odpovídám na její otázky. Zajímavý zážitek!
Lucie Machutovákontaktní rodičovství, www.luciemachutova.cz
Už nejsem pod tlakem
Terapie Harmonizace vnitřních bytostí, kterou jsem absolvovala s Hankou, byla jízda. Ale jízda v tom nejmilejším slova smyslu. Pokud nevíte, co čekat, tak si představte, že Vás někdo vezme za ruku, a jemně a klidně za pomoci jednoduché vizualizace provede končinami mysli, o kterých jste neměli ani tušení, že existují, nebo že to tam vypadá tak, jak to tam vypadá. Celou dobu jste plně při vědomí, jen necháváte obrazy přicházet. Na sezení moc ráda vzpomínám, je fajn dát si po zbytek dne volnější program a zážitky v klidu vstřebat. Já z nich žiju, a tuším, že budu žít ještě dlouho. Terapie s Hankou, jsou pro mě tou nejkrásnější formou sebepoznání.
Marie Poláčkovátvůrkyně šperků, www.ko-ra-le.cz
Hanka je mou KPZ
Máte svou ingredienci, bez které by váš oblíbený recept nebyl to pravé ořechové? Existuje něco, bez čeho nikdy neodjedete na cestu? Patří mezi vaše životní nezbytnosti určitá věc, která nikdy nechybí tam, kde jste vy? Tak přesně něčím takovým je pro mě Hanka. Je to pevná součást mé "lékárničky", ať už jde o péči o mou duši či tělo. Není však uzavřená v krabičce. Představuje pro mě spíše dárkové balení jejích kouzelných schopností, empatie, nadhledu i humoru, životní moudrosti a dalších pro mě tak cenných složek zabalených do báječné bytosti. Jsem moc ráda, že je Hanka součástí mého života, a že se mohu těšit z toho, jaká je a co umí. Její schopnost napojit se na mě, když mi míchá Bachovky, nebo spolu ukujeme nějakou zajímavou terapii šitou mě na míru, jsou stejně jako vše, co k Hance patří, pro mě vzácným všelékem. 💙
Mgr. Pavla Kolářovákariérní poradkyně a životní koučka, www.pavla-kolarova.cz
Dovolila jsem si odložit staré vzorce
Už nějaký čas jsem cítila, že bych chtěla jít na terapii, i když jsem se tomu dlouho bránila a říkala si, že to vlastně nepotřebuji. Přicházely ke mně neustále signály o tom, že si potřebuji dát do pořádku vnitřní bytosti - muže, ženu i dítě. Hanku i její práci jsem znala a vím, že její kvalifikace i zkušenosti z praxe jsou obrovské. S radostí jsem se svěřila do její péče. Terapie probíhala po telefonu, tak jsem si doma našla klidné místo a přikryla se dekou. Byla to má první terapie, a tak jsem úplně nevěděla, co mám čekat. Během společného hovoru jsem se jakoby pozorovala a sama jsem žasla, jaká slova říkají má ústa. S Hankou jsme se dostaly až do minulého života. Až k začátku vzorců chování, které jsem si s sebou nesla do přítomnosti. Staré nepotřebné vzorce jsem si dovolila odložit a přijmout nové. Takové, které mi pomohou žít šťastnější a spokojenější život.
Bc. Anna PírováCopywriterka, www.kdyzdetispi.cz

Klub Vědomé tvůrkyně života

Placená FCB skupina pro ženy s otevřenou intuicí, které chtějí rozvíjet své mimosmyslové dary a schopnosti.

V klubu jsem od května a dnes je ze mne jiná žena. Vstupovala jsem na zkoušku s tím, že cítím energie, dějí se mi zvláštní věci a nevím, co s tím. Lákalo mě to, ale nevěřila jsem, že budu schopna tyhle schopnosti rozvinout. Už umím pracovat s energií rukou, naciťuji předměty, objevila jsem systém čaker a vysvětlilo se mi spoustu věcí, které jsem fakt nechápala. Díky klubu se dívám na svět jinak. Každý měsíc se těším na naše ZOOM setkání s novou meditací, vždy mi odhalí další díl skládačky. Hani, moc díky za místo, které mě učí práci s energiemi, a díky kterému jsem si dovolila být VĚDOMÁ.
Petra VickováCopywriterka, www.petravickova.cz
Klub Vědomé tvůrkyně života, je výživná a velmi magická skupinka, kam chodím vždy rada, a vždy si odtiaľ niečo odnesiem. Napriek tomu, že na Facebooku som vo viacerých skupinách, táto Tvoja má nejaké to nenásilné čaro. Proste plynie.... a keď som v nej, plyniem s ňou. Ďakujem Ti, že si ju založila. Naučila som sa pár nových vecí, ktoré sa budem snažiť naďalej uplatňovať v živote, a Tebe držím palce pri tvorení, ktoré Ti krásne ide. Jediná vec, čo mi vadí je to, že mám veľmi málo času, študovať všetky tie zaujímavé příspěvky.
Jana GajdošíkováKoučka, www.janagajdosikova.cz
Na Hančin klub, musím něco prásknout. JE SKVĚLÝ! Dlouho jsem si přála s někým sdílet to, co VÍM. Měla jsem potřebu se rozvíjet dál, dostávat nové informace z různých oblastí. Hanka vytvořila bezpečný prostor pro vědomé ženy, kde se každý měsíc dozvíme plno informací na dané téma (práce s energií, čakry, léčivé kameny..) A ta žena, která je otevřená, najde v klubu mnohem víc. Třeba takové malé, léčivé NAKOPNUTÍ schované za nenápadnou meditací či vizualizací (a ty jsou teda něco!) za krásným komentářem, v zajímavém rozhovoru s úžasnou ženou atd. Spousta věcí mi díky Hance došla, dostala pojmenování a radu, jak s tím, či oním pracovat. To, co jsem v klubu zatím získala, má pro mě nesmírnou hodnotu. Klub Vám opravdu z celého srdce doporučuji.
Veronika Půlpánová
Jsem vděčná, že se Hanka pustila do budování klubu Vědomé tvůrkyně života, kde s námi v bezpečném a srdečném prostoru sdílí své obsáhlé a komplexní znalosti nejrůznějších technik. Hanka má dar s láskou předávat dál, co ví. Stručně a výstižně v příspěvcích, pracovních listech, souhrnných emailech i výukových videích. Klub obsahuje kromě užitečné teorie stran práce s energií, afirmacemi, limitujícími přesvědčeními, EFT návody na "pomož si sama", také Hančinu pečující energii, podporu a živá vysílání. Každá otázka je zodpovězena a své tempo si určuji sama. Máte pocit, že energie jsou součástí vašeho života? A chcete je lépe a bezpečně "pobrat? Možná by se vám v tomhle klubu taky líbilo. Jako mně. Díky, Hani!
Mgr. Anna NovotnáACC koučka, www.annanovotna.cz

Meditace

Meditace Odpuštění

Co zažily ženy při poslechu meditace

Myslela jsem si, že nemám komu, co odpouštět
Meditace ODPUŠTĚNÍ na mě velice silně zapůsobila. K poslechu jsem přistupovala s trochou nedůvěry. Říkala jsem si, že nemám ani komu co odpouštět, že jsem si svůj život se všemi zúčastněnými vybrala sama. Ale byla jsem velmi mile překvapena. Pro vyřešení situací minulých si přišly bytosti, u kterých by mne ani nenapadlo, že je co k řešení. Meditace je vedená tak, že se odpuštění dostane přesně tomu, kdo ho potřebuje.
Eva Fitzováregresní terapeutka, https://eva-fitzova-odsrdce.cz
Bez vnitřních křivd a zranění, se teď cítím svobodně
Konec roku 2020 byl náročný. Tlak, napjatá atmosféra rizika nákazy a možného ohrožení našich nejbližších, únava.. Porozumět si s nejbližšími a rodinou, vyladit vzájemná očekávání a ještě zvládnout pracovní nápor, to mohlo být možná i u vás velice náročné. V jednom velmi intenzivním okamžiku mi velice pomohla meditace od Hanky „Odpuštění, cesta ke svobodě duše“. Doporučuji vám ji vyzkoušet a dovolit si žít svobodně bez vnitřních křivd a zranění.
Mgr. Anna NovotnáACC koučka, www.annanovotna.cz

Odvedení  entit (přivtělených duší)

Paní Haničku VÁM MOHU JEN DOPORUČIT. Mému synovi je deset let a vůbec by mě nenapadlo proč odmítá spát ve své posteli a chodit do svého pokoje. Až po určité době se mi svěřil, že za ním "chodí" děda, který je již tři roky po smrti, nějaký pán v uniformě se znakem kotvy a paní ve starodávných šatech. A protože věřím na něco mezi nebem a zemí, tak jsem mu věřila. Na doporučení kamarádky jsem oslovila paní Hanku a domluvily jsme se na online schůzce, při které dojde k odvedení duší do světla. Musím říct, že ještě teď po třech týdnech, je pro mě ten zážitek tak silně emotivní, že kdo tomu nevěří nebo se s něčím podobným nesetkal, nás musí mít za blázny. Od té doby je klid, syn spí ve své posteli i si konečně chodí hrát do svého pokoje.
Jarmila Franková
Paní Hanko, chtěl jsem vám strašně moc poděkovat za VŠE. Spadl mi kámen ze srdce. Jsem rád, že jsem vás poznal, děkuji moc, jste můj anděl strážný. Už je to pryč, úplně! Dobře se mi spí a doufám, že se brzy vrátím do starých kolejí. Děkuji vám za záchranu mého života. Více o příběhu pana Pavla se můžete dočíst na www.hanarandakova.cz/pribeh-entity
Pavel