Reference klientů

Bachovy esence

Díky Hančiným kouzelným Bachovkám jsem se v padesáti letech zbavila během jednoho týdne zlozvyku, který mě trápil snad od té doby, kdy se mi prořízly dětské zoubky. KOUSÁNÍ NEHTŮ. Nemusím už schovávat prsty v dlani a mít ruce zatnuté v pěsti. Navlíknout nit do ucha jehly je nyní hračkou a svět se mi obohatil o pestrou paletu barevných laků na nehty, což je další maličkost, která podtrhne ženskou krásu.
Naďa Torie Svobodawww.nadasvoboda.cz
Bachovky už jsem měla namíchané z různých zdrojů. Od různých žen, které je volily nejrůznějšími způsoby. Od klasické znalosti po kyvadlo 😉 Ale až Bachovky od Haničky měly perfektní účinek. Bachovky jsem měla namíchané pro sebe o obě děti. U dcery byl úspěch asi největší. Řešila jsem její kousání nehtů. Konzultace probíhala báječně, Hanka to s dětmi prostě umí. Navíc si na pomoc pozvala svou kočičí babičku 😘. Bachovky jsme začaly podávat ihned po tom co ráno dorazily. Ještě ten den začaly účinkovat. Dcera si nehty přestala kousat po dvou dávkách! A to vážně nepřeháním. Byla to naprostá pecka!
Kateřina Sladovníková, terapeutka EFTwww.katerinasladovnikova.cz
Doporučuji Bachovky na míru od paní Hanky. Moc mi pomohly na mé zdravotní i psychické potíže. Díky dobrým zkušenostem, jsem využila i směs namíchanou na míru pro mého koně, který trpěl zánětem trojklaného nervu. Děkuji.
Petra Vabroušková
S paní Hankou je velmi příjemná a rychlá komunikace v naléhavé situaci. Již druhým rokem jsem využila Krizovou esenci a Bachovy kapky namíchané na míru pro našeho pejska v období petard kolem Silvestra. Díky esencím bylo i letos období svátků klidné.
Tereza Ludvíková

Terapie

Po terapii se mi výrazně ulevilo
Hanka je skvělá terapeutka. Zažila jsem s ní regresní terapii. Řešila jsem problém, který jsem nedokázala sama rozklíčovat, ačkoli jsem terapeutkou EFT. Jednalo se o velký strach o mého syna. Věděla jsem, kde je kořen problému, ale sama jsem se ho nedokázala zbavit. Hanička mi s ním skvěle pomohla a musím říct, že se mi výrazně ulevilo.
Kateřina Sladovníkováterapeutka EFT Matrix, www.katerinasladovnikova.cz
Konečně jdu vlastní cestou
Toto si nemohu nechat pro sebe. Absolvovala jsem terapii Rituál narození a je to naprosto fantastická záležitost! Vlastní porod jsem "absolvovala" poprvé. Hanka vás velice láskyplným přístupem, provede tímto procesem. Pokud jste byly dosud "hodné holky", pak vám doporučuji projít si tímto rituálem. Hanka vás "odpojí" a dovolíte si jít vlastní cestou.
Libuše Vebrovárealitvní makléřka

Meditace

Meditace Odpuštění

Přečtěte si, jaké pocity měli ti, kteří si meditaci již zažili na vlastní kůži.

Myslela jsem si, že nemám komu, co odpouštět
Meditace ODPUŠTĚNÍ na mě velice silně zapůsobila. K poslechu jsem přistupovala s trochou nedůvěry. Říkala jsem si, že nemám ani komu co odpouštět, že jsem si svůj život se všemi zúčastněnými vybrala sama. Ale byla jsem velmi mile překvapena. Pro vyřešení situací minulých si přišly bytosti, u kterých by mne ani nenapadlo, že je co k řešení. Meditace je vedená tak, že se odpuštění dostane přesně tomu, kdo ho potřebuje.
Eva Fitzováregresní terapeutka, https://eva-fitzova-odsrdce.cz
Bez vnitřních křivd a zranění, se teď cítím svobodně
Konec roku 2020 byl náročný. Tlak, napjatá atmosféra rizika nákazy a možného ohrožení našich nejbližších, únava.. Porozumět si s nejbližšími a rodinou, vyladit vzájemná očekávání a ještě zvládnout pracovní nápor, to mohlo být možná i u vás velice náročné. V jednom velmi intenzivním okamžiku mi velice pomohla meditace od Hanky „Odpuštění, cesta ke svobodě duše“. Doporučuji vám ji vyzkoušet a dovolit si žít svobodně bez vnitřních křivd a zranění.
Mgr. Anna NovotnáACC koučka, www.annanovotna.cz

Křišťálová energie domova
domov bez entit

Paní Haničku VÁM MOHU JEN DOPORUČIT. Mému synovi je deset let a vůbec by mě nenapadlo proč odmítá spát ve své posteli a chodit do svého pokoje. Až po určité době se mi svěřil, že za ním "chodí" děda, který je již tři roky po smrti, nějaký pán v uniformě se znakem kotvy a paní ve starodávných šatech. A protože věřím na něco mezi nebem a zemí, tak jsem mu věřila. Na doporučení kamarádky jsem oslovila paní Hanku a domluvily jsme se na online schůzce, při které dojde k odvedení duší do světla. Musím říct, že ještě teď po třech týdnech, je pro mě ten zážitek tak silně emotivní, že kdo tomu nevěří nebo se s něčím podobným nesetkal, nás musí mít za blázny. Od té doby je klid, syn spí ve své posteli i si konečně chodí hrát do svého pokoje.
Jarmila Franková
Paní Hanko, chtěl jsem vám strašně moc poděkovat za VŠE. Spadl mi kámen ze srdce. Jsem rád, že jsem vás poznal, děkuji moc, jste můj anděl strážný. Už je to pryč, úplně! Dobře se mi spí a doufám, že se brzy vrátím do starých kolejí. Děkuji vám za záchranu mého života. Více o příběhu pana Pavla se můžete dočíst na www.hanarandakova.cz/pribeh-entity
Pavel