Reference klientů

Bachovy esence

Velmi příjemná a rychlá komunikace v naléhavé situaci. Již druhým rokem jsem využila Krizovou esenci a Bachovy kapky namíchané na míru pro pejska v období petard. Díky esencím bylo letos období svátků klidné.
Tereza Ludvíková
Díky Hančiným kouzelným bachovkám jsem se v padesáti letech zbavila během jednoho týdne zlozvyku, který mě trápil snad od té doby, kdy se mi prořízly dětské zoubky. Nemusím už schovávam prsty v dlani a mít ruce zatnuté v pěsti. Navlíknout nit do ucha jehly je nyní hračkou a svět se mi obohatil o pestrou paletu barevných laků na nehty, což je další maličkost, která podtrhne ženskou krásu.
Naďa Torie Svobodawww.nadasvoboda.cz
Doporučuji Bachovky na míru od paní Hanky. Děkuji, moc pomohly.
Petra Vabroušková

Jak se čtenářům líbil eBook zdarma
Pryč s manipulací?

"Často mi dojde až se zpožděním, že se mnou někdo manipuluje. Díky e-booku "Pryč s manipulací" jsem si ujasnila, jak se takový manipulant chová, takže doufám, že příště odhalím manipulativní chování mnohem dřív! Je vidět, že autorka fakt ví, o čem píše. Její tipy mi dodaly větší sebejistotu a připomněla jsem si, co je pro mě důležité - já sama" :-)
PhDr. Anna Nohýnková, PhD.psycholožka a psychoterapeutka, www.annanohynkova.cz
"Téma manipulace mě hned zaujalo. V dnešní době je totiž většina lidí obtěžkána bolístkami z dětství, díky kterým se mohou stát nejen sami manipulátory, ale zejména jejich oběťmi. Líbí se mi, že autorka v e-booku popisuje jednoduché kroky k tomu, jak manipulaci nejen odhalit, ale také jak se jí následně ubránit. Změnit osobnost manipulátora nemůžeme, ale můžeme změnit svůj postoj a ochránit sami sebe. A k tomu nám tento e-book poskytuje cenné rady. Doporučuji jeho přečtení všem."
Zuzana ČervenáVeterinární lékařka
"E-book odporúčam všetkým, ktorí majú pocit, že je s nimi manipulované. Ja som bola v dvojročnom vzťahu s manipulátorom a ľutujem, že som sa k týmto informáciam nedostala ešte počas vzťahu, určite by som partnera dokázala opustiť skor a bez výčitiek. Hanka tejto problematike skutočne rozumie, v ebooku je všetko jednoducho vysvetlené, určite pomocou e-booku rýchlo odhalíte manipulátora a prestanete sa trápiť."
Simona Harvišová