Kdo  jsem?

Jsem terapeutka a mentorka.

Provázím ženy procesem poznání, pochopení a přijetí sebe sama.

Můj  příběh

aneb jak jsem se dostala k pomáhání druhým

Poslední dobou se častokrát přistihnu, že si potichu pobrukuji a jsem veselejší.

Přemýšlím, čím to je...

Zřejmě to bude tím, že po velmi dlouhé době cítím, že žiji šťastný a naplněný život. Vlastně začínám žít svůj sen… 

Jsem mámou dvou dospělých dětí - dcery a syna a již 30 let manželkou skvělého manžela. Všichni jsou mi oporou a troufnu si říct, že máme velmi dobré vztahy.

Pracuji ve státní organizaci jako lektorka a ve volném čase se věnuji své kineziologické poradně, kde pracuji jako terapeutka.

  • Kineziologie One Brain
  • Terapie EFT a Matrix EFT - osvobození mysli od emočních traumat
  • Hlubinná abreaktivní terapie (regrese)
  • Bachovy květové esence
  • Harmonizace energie dělohy
  • Vnitřní dítě a jeho štěstí
  • Hlubinná prenatální terapie
  • Odblokování nefunkčních programů (program musím, pocity viny, spasitelský syndrom a další)
  • Terapie Access Bars - harmonizace traumat pomocí jemné stimulace 32 bodů na hlavě

Pomáhám lidem od jejich trápení

Klienti se na mne obrací s různými tématy, poslední dobou nejčastěji s tím, že jsou obětí manipulace, bojí se říct svůj názor, mají strach odmítnout něčí žádost o pomoc, aby ho neztratili nebo neranili. Zkrátka chtějí, abych jim pomohla zvýšit sebevědomí, naučila je říkat NE bez pocitu viny a bránit se manipulaci.

Také mne žádají o pomoc při řešení problémů, jejichž původcem bylo trauma v dospělosti, dětství nebo v prenatálním období (např. fobie, alergie, potíže s učením, strachy, nespavost apod.).

 

Proč zrovna já?

Ano, dnes jsem přiměřeně sebevědomá, dokážu lidem říct co potřebuji a umím i odmítnout, když něco nechci nebo se mi to nelíbí. Ne, nejsem dokonalá. Občas taky něco nezvládnu. Ale dnes už vím, že je to normální a netrápím se tím. Netoužím po dokonalosti.

"Když se ohlédnu pár let zpátky, nebývala jsem taková"

Od malička jsem byla velmi tichým dítětem. Cítila jsem se "JINÁ". Zajímaly mě věci mezi nebem a zemí, ale nikdo mi nerozuměl. Měla jsem jakési zvláštní schopnosti, jenže ze strachu, že by se mi okolí vysmálo jsem to tajila.

Díky složitému dětství jsem si táhla životem nepřiměřený strach z autorit, mužů,  nenávist k opilcům a alkoholu. Když to shrnu, byla jsem uzlíček strachu.

Bála jsem se všeho a všech.

Chybějící lásku jsem utápěla v jídle. Už v 7. třídě jsem měla fakt velkou nadváhu, což mi na sebevědomí ještě víc ubralo.

Izolace

Ve 23 letech jsem se vdala a 2 dny po svatbě odstěhovala za manželem více než 400 km.

Ze Severní Moravy do Severních Čech

Ocitla jsem se sama v cizím městě, s cizími lidmi (kromě mého muže) a zpočátku i bez práce. Když se nám po roce narodila dcera, byla jsem ještě víc uzavřená. Styděla jsem se chodit mezi lidi.

 

3  "nakopnutí" ke změně

„Hani, musíš si uvědomit, že teď jsi máma a život tvého dítěte závisí na tobě.

TY JSI JEDINÁ,

kdo se za něj může postavit. To dítě to samo neumí, nezeptá se...“ 

1

Asi tři týdny po porodu jsem šla s dcerou na běžnou prohlídku k lékařce. Měla nějaký malý problém, na který jsem se chtěla lékařky zeptat. Ale já se styděla a bála se zeptat! Přišla jsem domů s pláčem a svěřila se mámě, že jsem se nezeptala co dělat.

Tehdy mi velmi pomohla tím, co řekla

Měla pravdu a tohle mě opravdu „nakoplo“. Díky, mami!

2

Když mi bylo 25, táta zemřel

Hodně mě to vzalo. Vzpomínám si, že jsem stála v krematoriu před rakví a pozorovala jak zajíždí za ten závěs a pořád mi nedocházelo, že už je to napořád.  Že už ho nikdy neuvidím.

Trápil mě tehdy vztek na něj, že jsem mu neřekla, jak hodně nám všem ubližoval a měla jsem pocit, že mě nikdy neměl rád a vztek na sebe, že jsem mu to nikdy nedokázala říct. 

Už jsem mu i sobě dávno odpustila
a  MNOHÉ POCHOPILA

V té době vzrostl můj zájem o zážitky blízké smrti, posmrtný život, energie duše, reinkarnace, práci na sobě, zvyšování sebevědomí a hodně jsem četla knihy na toto téma.

Na terapii jsem peníze neměla, tak jsem chodila do knihovny a hltala knihy o tom „jak si zvýšit sebevědomí a naučit se říkat NE“. Tohle období mi také hodně dalo. Posunulo mě v tom, že jsem se dokázala postavit alespoň za své děti,

ale za sebe zatím NE.

3

Ve 40 letech jsem vystudovala vysokou školu a začala pracovat úplně v jiném oboru - v organizaci, která pomáhá lidem v krizi a zejména obětem domácího násilí. Byla to pro mne oáza klidu, štěstí a naplnění.

Začala se mi vynořovat nezpracovaná hluboká témata
z dětství a horšila se mi psychika. Navštěvovala jsem kinezioložku a regresní terapie, rodinné konstelace a různé sebezkušenostní kurzy. Bylo jich nespočet a stálo mě to spoutu peněz.

ANI KORUNY NEBUDU NIKDY LITOVAT!

Cítila jsem, jak mi velmi pomáhají, a některé zkušenosti jsem předávala svým klientkám v práci. Ale toužila jsem po tom, mít sama takovou poradnu a pomáhat jim prakticky, ne jen zprostředkovanými zkušenostmi.

Ještě před 3 lety to byl pro mne
NEDOSAŽITELNÝ  SEN

Kde jsem teď?

Nyní žiji svůj vysněný sen a pracuji ve své poradně jako kinezioložka a terapeutka. 

Mne ta proměna k lepšímu stála více než 10 let života

Chcete to taky?

Jsem si jista, že ne
Ráda bych vám tento čas ušetřila, abyste se mohli věnovat svým blízkým, naplnění láskou k sobě a cítili se dostatečně sebevědomí a šťastní.

Naučím vás postavit se manipulaci, získat odvahu říct, co si myslíte nebo cítíte, abyste mohli žít spokojený a šťastný život.

KDYSI
jsem přemýšlela podobně jako vy

Z ustrašeného koťátka

se stane

SILNÝ a sebevědomý  LEV

Bude mi ctí, když mi dovolíte, doprovodit vás na té cestě...

        S láskou  Hanka