meditace

Moje životní poslání

Jaké by to bylo, mít v životě jasný cíl,
za kterým si jdete?

Možná právě prožíváte období, kdy se necítíte dobře. Máte pocit, že nikam napatříte a plácáte se "od jednoho k druhému". Takové období jsem taky prožívala a vím, že to není lehké. Cítila jsem se nešťastná, nespokojená a hodně osamělá.

 

Je možné, že se právě nacházíte v těchto situacích:

  • Jste na životní křižovatce a nevíte, jak se rozhodnout, kudy dál?
  • Chcete pomáhat lidem, ale vlastně nevíte v čem a jak?
  • Přemýšlíte o odchodu ze zaměstnání, chcete podnikat, ale nevíte v čem?
  • Toužíte naplnit odkaz své duše, ale netušíte jaký byl plán?
  • Chcete zjistit, v čem jste dobrá a čím byste mohla lidem pomoci?

Abyste získala odpovědi na všechny tyto důležité otázky,
vytvořila jsem pro vás meditaci, která vám vše usnadní.

Co poslechem meditace získáte?

Nahlédnete do svého nitra a získáte spoustu informací,díky nimž si vyberete tu správnou cestu.

Najdete pramen své životní energie, která prýští jen tehdy, když děláte to, co milujete.

Díky vhledu získáte přehled o svých darech, talentech a činnostech, které milujete a děláte s láskou.

Co s meditací zažijete?

Prostřednictvím hlubokého uvolnění, se váš mozek naladí do hladiny alfa. Tím dochází k otevření podvědomí a zároveň regereneraci celého těla.

Zažijete láskyplné setkání s vaší duší, která vás bude v průběhu celé meditace provázet a podporovat. Vytvoří pro vás pocit bezpečí mateřské náruče.

Objevíte dávno zapomenuté vnitřní dary a dovednosti, které vám dělaly radost v dětství. Zažijete pocit proudění energie, když děláte něco v souladu s duší

Chcete
o meditaci vědět více?

  • Je vhodná pro úplné začátečníky, kteří zvládnou pracovat s vizualizacemi, i pro pokročilé meditátory.
  • Trvá přibližně 19 minut.
  • Pokud se při prvním poslechu nedostaví úspěch a nezískáte informaci o svém poslání, nebuďte smutní, možná ještě není ten správný čas. Může se to stát a je to v pořádku, poslechněte si meditaci po čase znovu.
  • Meditace je vhodná i pro ty, kteří už jdou svou cestou, ale potřebují se jen ujistit, že ta cesta je v souladu se záměrem jejich duše.

Pořád je to málo?

Dobře, tady máte malou ukázku z meditace. Otevřete ji kliknutím na obrázek.

Jak se meditace líbí

Meditace je úžasně příjemná a po celou dobu jsem si připadala nádherně opečovávaná. Ukázalo se mi to, co jsem tušila, že je mým posláním, bylo to příjemné uklidnění, že jsem na té správné životní cestě. 🙂 V noci po meditaci, se mi ještě otevírala další témata s tím spojená. Vše zapadlo do souvislostí. Děkuji Hance za překrásné setkání s mou duší. 🙂
Míla Miškaříková, průvodkyně hladinou Thétawww.milenamiskarikova.cz
Hančin líbezný hlas, vás provede meditací, k uvědomění si svého životního poslání. Každý z nás hledá své naplnění, ale je velmi těžké najít odpovědi. Přitom je máme všichni na dosah, přímo v sobě, jen potřebujeme pomoct nalézt cestu. Ocitla jsem se v tichu, kde slyšíte a vidíte vše úplně jinak. Hanky meditace je vhodná i pro ty, kteří již své poslání nalezli, jen se chtějí ujistit, že jdou správným směrem. Díky za tuto zkušenost a posílení toho, co vím ❤
Karolína Imairi
Hanka má krásné meditace. Tahle je ještě v něčem jiná. Je jemnější, hlubší. Její hlas je pečující a bezpečná náruč, se kterou se nebojíte jít do hloubky svého nitra. Zjevily se mi krásné obrazy toho, co je v mém životě důležité. Také se mi dopropojily dvě oblasti, o kterých teď přemýšlím. Symbolicky a trošku i vtipně se mi potvrdilo to, že se mi nedávno podařilo zbavit něčeho, co mi v naplnění vize ještě bránilo.
Lucie Macášková, Life a byznys koučkawww.celostnikoucink.cz

Meditaci mám pro vás za tuto cenu

323,-