Proč se v 21. století nebát intuice a rozvíjet ji?

V tomto článku se dočtete, proč má ve vašem životě význam rozvíjet intuici a nejen se spoléhat na rozum a logiku, který někdy nevidí to, co je skutečně to správné pro naše já. Na několika příkladech vám ukážu, jak se intuitivní schopnosti projevují, že se jich nemusíte bát, a najdete i tip na to, jak vám intuice pomůže najít ztracenou věc.

Je intuice dar nebo prokletí?

Tuto otázku jsem nedávno položila ve své facebookové skupině Šamanky všedního dne. Dostala jsem na ni spoustu zajímavých odpovědí.

Některé ženy se rozepsaly o tom, jakým nádherným pokladem pro ně jejich intuice je, ale bylo pár takových, které zmínily, že je pro ně „danajským darem“, protože se svých schopností bojí. Kdysi jsem patřila ke skupině těch bojácných.

Neuměla jsem se svými schopnostmi pracovat

Už odmalička jsem načítala energie jiných lidí, vnímala duše zemřelých, „mluvila“ se zvířaty, mívala sny, které se plnily. To jediné jsem měla společné s mou babičkou. Vždy dopředu věděla, že někdo zemře. Chodili za ní do snů. Ráno jen vstala z postele, tiše otevřela okno a za dotyčného zapálila svíčku a řekla: „No jo, tak Pepa už je v Pánu.“

Jako malá jsem tomu nerozuměla, ale časem se mi svěřila, že se s ní ti lidé chodívají do snů rozloučit. Přijala jsem to za normální a nehodnotila to. Když se mi pak něco podobného dělo později, jen jsem si řekla, že to mám po babičce.  

Jenže doma tuto moji schopnost nikdo nepodporoval, a tak jsem ji s příchodem puberty raději zapomněla a odložila. Až jednou…

Měla jsem prorocký sen

Po svatbě jsme s manželem krátce bydleli v domku jeho dědečka. Ten už byl nechodící a žil v domově důchodců, kde byl spokojený. Než jsme si stačili pořídit svůj nábytek, spali jsme v ložnici v posteli dědečka a babičky. Já na straně dědy.

Byla jsem v 9. měsíci těhotenství a jedné noci mě vzbudil sen, jak na místě, kde spím já, ležel dědeček. Byl po smrti, oblečen do černého obleku a kolem něj celá truchlící rodina. Vedle stála rakev… Celé vám to popisovat nebudu, ale asi tušíte, že jsem se vzbudila  propocená strachy a zbytek noci už neusnula. Ráno jsem jemně manžela upozornila, že to s jeho dědou asi není dobrý…

Ten den jsme se dozvěděli, že v noci dědeček zemřel. Ještě dlouho jsem nemohla usnout a ze strachu, že bych tu hrůzu musela znovu prožívat, jsem si tento dar opět zavřela. Na dlouhých 15 let.

Základem mého strachu byla neznalost

Neměla jsem ve svém okolí nikoho, kdo by mi posvítil na cestu, vysvětlil, jak s tím pracovat a zbavit strachu, který mě svazoval. Když se na to dívám z dnešního pohledu, tak je mi líto těch promarněných let, kdy jsem svou intuici ignorovala.

To byl důvod, proč jsem se rozhodla vytvořit e-mailový kurz Energie hravě. Je určený pro ty z vás, kterým se intuice začíná otevírat. Možná už tušíte, jak to funguje, ale stále kolem toho našlapujete jako kolem „horké kaše“ a bojíte se přiznat si, že máte schopnost vnímat energii rukou, posílat ji na dálku, pomoci svému dítěti, partnerovi/partnerce či zvířátku.

Když se se svou intuicí naučíte pracovat, stane se rázem zlatým pokladem. Zjistíte, že život je najednou mnohem jednodušší, když k vám přichází nápady, informace, jako když spadnou z nebe. 

Potřebujete rychle něco najít?

Zeptejte se své intuice a během chvilky přijde odpověď. Nasměruje vás to přesně k tomu šuplíku, kde už jste sice 5x hledali, ale najednou se tam ta věc objeví jako zázrakem. 

Přesně tímto způsobem jsem dnes hledala tchánovu oblíbenou lžíci. Oba jsme prohledali kuchyň snad 3x. Já poslala žádost „nahoru“, ať mě to navede tam, kde lžíce je. A co myslíte?

Byla tam! Přesně na místě, kde už jsme mnohokrát oba hledali.

Toto je jeden z mnoha způsobů, jak si pomoci zapojením intuice. Já to báječný zjednodušovač života.
Ve chvíli, kdy uvěříte, že to funguje, ZAČNOU SE DÍT ZÁZRAKY.

Jak to máte vy se svou intuicí? Je pro vás darem, prokletím anebo o intuici nemáte ani páru?

Chcete svou intuici naplno rozvinout?

 • Toužíte umět rychle načerpat energii, protože býváte často unavení?
 • Vnímáte energie rukou a nevíte co s tím?
 • Bojíte se sami sebe, protože některé věci víte předtím, než se stanou?
 • Chcete se naučit ovládat své schopnosti a porozumět jim?
 • Líbilo by se vám umět pár jednoduchých technik, kterými můžete pomoci rostlinám, zvířatům nebo lidem?

To všechno a mnohem víc, se naučíte v e-mailovém online kurzu Energie hravě. Kurz obsahuje 14 e-mailů, ve kterých najdete:

 • 13 lekcí
 • 20 praktických technik a tipů
 • 2 hlubinné vizualizace
 • 2 výuková videa
 • všechny lekce v PDF i audio verzi
 • bonusové video plné praktických návodů.

Díky kurzu získáte pevnou důvěru ve vlastní intuici a přestanete se bát svých schopností. Už se nebudete schovávat, ale začnete si plně důvěřovat. Pochopíte, kdo jste a kam směřujete.

Ke kurzu si navíc můžete přikoupit i čas se mnou, abych vám pomohla prakticky usadit vše z toho, čemu jste se naučili, nebo vysvětlit to, čemu jste neporozuměli. Můžete se spolehnout, že při osobním kontaktu srším nápady, tipy a dozvíte se spoustu informací navíc, které nebylo možné do kurzu vměstnat.

K rozproudění vaší intuice už zbývá jen jeden krok. VYZKOUŠET KURZ.

Líbil se vám můj článek?

Sdílejte ho, ať se dostane k více lidem. Máte pocit, že souzníte s mými názory?  Najdete mne na Facebooku na stránce Hana Randáková/Průvodkyně pro ženy.

Jste-li žena, která už bouchla do stolu a řekla si DOST! – už konečně změním svůj život, zvu vás do své Facebookové skupiny zdarma  Šamanky všedního dne.

Najdete v ní ženy na stejné vlně, takové, které se zajímají o věci, mezi nebem a zemí, ty, co ví, že se věci nemění „jen tak“, ale že pro to musí něco udělat. Jsou ochotné do sebe investovat čas i peníze, protože se mají rády. Zkrátka udělaly první krok – rozhodnutí ke změně.

K dispozici můžete mít mou maximální podporu a spoustu užitečných tipů, informací a každý týden karetní výklad s krystaly. Získáte spoustu skvělých informací a občas vysílám živě do skupiny EFT terapii na aktuální téma. Pomůže vám to zpracovat různé bloky v oblasti zdraví, peněz, podnikání nebo vztahů.

Možná byste se chtěli mrknout i na můj Instagram nebo Tiktok.

Příjemné dny na vlně intuice. Vaše

Jsem dula nového ženství, hlubinná terapeutka, autorka transformačních meditací Moje životní poslání, >> Odpuštění, cesta ke svobodě duše. >> a láskyplné hluboké meditace Dar rodu. >> Mou vášní je provázet ženy na cestě k jejich vnitřnímu přerodu. Můj příběh najdete zde >>

Líbil se vám můj článek? Sdílejte ho, ať se dostane k více lidem.

Máte pocit, že souzníte s mými názory?  Najdete mne na Facebooku na stránce Hana Randáková/Průvodkyně k novému ženství.

Jste-li žena, která se konečně rozhodla udělat změnu ve svém životě a potřebujete k tomu trošku pošťouchnout, zvu vás do své Facebookové skupiny zdarma  Šamanky všedního dne. 

Najdete v ní ženy na stejné vlně. Takové, které se zajímají o věci, mezi nebem a zemí, ty, co ví, že se věci nemění „jen tak“, ale že pro to musí něco udělat. Jsou ochotné do sebe investovat čas i peníze, protože se mají rády. Zkrátka udělaly první krok – rozhodnutí ke změně.

K dispozici můžete mít mou maximální podporu a spoustu užitečných tipů, informací a každý týden karetní výklad s krystaly. Získáte spoustu skvělých informací a občas vysílám živě do skupiny EFT terapii na aktuální téma. Pomůže vám to zpracovat různé bloky.

Najdete mě také na LinkedIn, InstagramuTiktoku

Komentáře