Duch v domě jménem Kirki

V tomto článku se dozvíte, jak mohou přivtělené duše znepříjemnit život celé vaší rodině. Nedělají to úmyslně, jen neví, že škodí.

Před pár týdny, se na mě obrátila maminka 5leté Rozárky, se žádostí o pomoc. Dcerka, se poslední měsíc, potácí z nemoci do nemoci. Zelená rýma, kašel, průdušky, horečky… a nemá to konce. Už je z toho zoufalá. Nepomáhají ani antibiotika.

Po pár dnech, se mi podařilo, zbavit Rozárku postupně horečky, kašle i zelené rýmy, ale pokračovalo to problémem se spánkem. V noci se budila s pláčem, a odmítala spát v pokojíčku. V hlavě se mi rozblikala červená kontrolka – to bude asi entita. Mamince jsem slíbila, že se „na to mrknu“.

… a tady se začíná odvíjet příběh.

Malá, asi 6letá holčička jezdí po pokoji s kočárkem a naráží s ním do okolního nábytku. Kočárek je velmi starý, ošuntělý, špinavý. Připadá mi jak z doby první světové války. Je jasné, že holčička je z velmi chudé rodiny.

Doma jí říkají Kirki (jmenuje se Kristýnka).

Nechápe, proč se s ní nikdo nebaví? Proč na ni nikdo nereaguje? Myslí si, že když bude kočárkem mlátit víc, začnou si jí všímat. Ale nic. Jediná reakce na žádost o hru je ta, že holčička Rozárka, co doteď spala klidně v posteli, s pláčem utíká k rodičům. Nerozumí tomu…

Schopnost vidět duchy

Snažím se jí vysvětlit, že Rozárka ji nevidí, proto si s ní nemůže hrát. Proč ji nevidí?  Protože zemřela. Schopnost vidět duchy nemá každý. Co je to za blbost? Jaký duch? Odmítá to přijmout, je to nad její síly. Vysvětluji – vzhledem k jejímu věku – víc podrobně, ale jednoduše. Znovu odmítá.

Vždyť ty děti ve školce si s ní přece hrály!? Tak nemůže být mrtvá!

Ve školce? AHA! Odtud vítr vane! „Přišla“ s Rozárkou ze školky. Jenže Rozárka ji nevidí, a to ji strašně štve.

Reaguji na její černé kruhy kolem očí: „Jsi nemocná? Vzpomeň si, co se ti stalo? Proč jsi umřela?“  Pořád si stojí na tom, že MRTVÁ NENÍ!!

Co teď? Jak se zbavit ducha?

Půjdu na ni „od lesa“.

OK, vidíš ten krásný kočárek, co tu Rozárka má? Půjč si ho a povoz tu nádhernou panenku. Určitě jsi nikdy v životě nic tak krásného neviděla (narážím na její chudé poměry). Je nadšená, že může… Jde ke kočárku a chce s ním pohnout – nejde to. Jakto?

Vysvětluji, že lidé, když zemřou, odejdou z těla a zůstane jen vědomí – duše, které se ale může pohybovat všude, kam chce. Nicméně už nemá ruce, nohy, ani tělo. A tou duší, je teď ona. Neodešla do světla, ale uvízla tady v čase.

Začíná nad tím přemýšlet. Zdá se, že se blíží pochopení toho, že už není živou bytostí. Už si vzpomíná, že byla nemocná a maminka se o ni starala. Přišla sem proto, že se jí moc líbilo, jak se maminka láskyplně stará o Rozárku, když byla nemocná. Připomnělo jí to její maminku.

Nabízím pomoc s odchodem do světla. Nechce.

Chce se vrátit mezi ty děti a zase si s nimi hrát (myslí školku, kam chodí Rozárka). Vysvětluji princip znovuzrození a hlavní bonus, že se bude moci znovu narodit a pak chodit do školky, hrát si s těmi nádhernými hračkami, co tam viděla a bude je moci vzít do rukou, osahat, vyzkoušet si. Dnes je svět úplně jiný, než tehdy, před 100 lety.

Nadšeně poskakuje a tančí po místnosti. JO!! To chci!!

Podrobně jí popisuji, co bude dál, že výtahem odjede nahoru ke světlu.

Neví, co je výtah.  AHA. (Jasně. Na vesnici, a před 100 lety, výtahy nebyly). Posílám ji ven, do většího města v okolí, aby se rozhlédla, a všimla si těch vysokých domů. Po chvíli se vrací zpět, celá udivená, cože se to venku stalo? V jejich vesnici je jen pár domků.

Uvízla tady moc dlouho a svět se mezitím změnil. Vracím se k vysvětlení výtahu, popisuji, jakou mají úlohu uvnitř těch vysokých domů. A takovým „výtahem“, vytvořeným ze světla bezpodmínečné lásky, se teď přemístí nahoru za svými blízkými, bytostmi světla a strážnými anděly. Je nadšená, vidí v tom dobrodružství. Poprvé pojede „výtahem“. 😊

Po vytvoření světelného výtahu, do něj s radostí naskakuje, ještě mi zběžně mává na cestu, a frčí šťastná nahoru.

Vždy mě těší u srdce, když se podaří, aby další dušička byla naplněna štěstím a bezpodmínečnou láskou a mohla odejít v pokoji. Odpočívej v klidu, Kirki.

Dodatek:

Maminku Rozárky jsem stručně informovala o entitě, která byla u nich doma. Dozvěděla jsem se, že Rozárka si nějakou dobu říkala Kiki, taky, že vyprávěla o nějaké holčičce Kiki ze školky. Po odvedení entity už spí celou noc a prý už žádnou Kiki nezná. Získávám taky informaci, která dost zásadně souvisí s příběhem, že v blízkosti domu je hromadný hrob z dob 1. světové války.

Máte pocit, že se vám děje něco podobného nebo zvláštního, co nepříjemně ovlivňuje váš život? Tušili jste, že entita může ovlivňovat vaše vnímání? V těchto případech vám může pomoci služba Harmonický domov, prostřednictvím které vyčistíme vaše obydlí od negativních energií a uvízlých duší nebo regresní terapie.

Líbil se vám můj článek? Sdílejte ho, ať se dostane k více lidem. Máte pocit, že rezonujete s mými názory?  Najdete mne na Facebooku na stránce Hana Randáková/Průvodkyně pro ženy

Jste-li žena, která už bouchla do stolu a řekla si DOST! – už konečně změním svůj život, zvu vás do své Facebookové skupiny zdarma  Šamanky všedního dne.

Najdete v ní ženy na stejné vlně, takové, které se zajímají o věci, mezi nebem a zemí, ty, co ví, že se věci nemění „jen tak“, ale že pro to musí něco udělat. Jsou ochotné do sebe investovat čas i peníze, protože se mají rády. Zkrátka udělaly první krok – rozhodnutí ke změně.

K dispozici můžete mít mou maximální podporu a spoustu užitečných tipů, informací a každý týden karetní výklad s krystaly. 

Možná byste se chtěli mrknout i na můj Instagram nebo Tiktok.

Mějte klidné dny

Jsem dula nového ženství, hlubinná terapeutka, autorka transformačních meditací Moje životní poslání, >> Odpuštění, cesta ke svobodě duše. >> a láskyplné hluboké meditace Dar rodu. >> Mou vášní je provázet ženy na cestě k jejich vnitřnímu přerodu. Můj příběh najdete zde >>

Líbil se vám můj článek? Sdílejte ho, ať se dostane k více lidem.

Máte pocit, že souzníte s mými názory?  Najdete mne na Facebooku na stránce Hana Randáková/Průvodkyně k novému ženství.

Jste-li žena, která se konečně rozhodla udělat změnu ve svém životě a potřebujete k tomu trošku pošťouchnout, zvu vás do své Facebookové skupiny zdarma  Šamanky všedního dne. 

Najdete v ní ženy na stejné vlně. Takové, které se zajímají o věci, mezi nebem a zemí, ty, co ví, že se věci nemění „jen tak“, ale že pro to musí něco udělat. Jsou ochotné do sebe investovat čas i peníze, protože se mají rády. Zkrátka udělaly první krok – rozhodnutí ke změně.

K dispozici můžete mít mou maximální podporu a spoustu užitečných tipů, informací a každý týden karetní výklad s krystaly. Získáte spoustu skvělých informací a občas vysílám živě do skupiny EFT terapii na aktuální téma. Pomůže vám to zpracovat různé bloky.

Najdete mě také na LinkedIn, InstagramuTiktoku

Komentáře