Chcete se zbavit ÚZKOSTI

tím, že se  NAUČÍTE  komunikovat

s MANIPULÁTOREM?

  • Nevěříte si, a necháte se vždy "utlouct" argumenty těch druhých?
  • Nerozumíte tomu, jak se stane, že vás druzí vždycky "nějak dostrkají" k tomu, že děláte věci, které nechcete?
  • Cítíte, že odmítnout někomu něco, je nad vaše síly?
  • Chcete to změnit?

Ukážu vám základy obrany proti manipulantům

abyste v "pink pongu" s nimi vyhrávali na body.

Respektuji vaše soukromí a nikdy vám nebudu posílat spam.

Reference

"Téma manipulace mě hned zaujalo. V dnešní době je totiž většina lidí obtěžkána bolístkami z dětství, díky kterým se mohou stát nejen sami manipulátory, ale zejména jejich oběťmi. Líbí se mi, že autorka v e-booku popisuje jednoduché kroky k tomu, jak manipulaci nejen odhalit, ale také jak se jí následně ubránit. Změnit osobnost manipulátora nemůžeme, ale můžeme změnit svůj postoj a ochránit sami sebe. A k tomu nám tento e-book poskytuje cenné rady. Doporučuji jeho přečtení všem."
Zuzana ČervenáVeterinární lékařka
"Často mi dojde až se zpožděním, že se mnou někdo manipuluje. Díky e-booku "Pryč s manipulací" jsem si ujasnila, jak se takový manipulant chová, takže doufám, že příště odhalím manipulativní chování mnohem dřív! Je vidět, že autorka fakt ví, o čem píše. Její tipy mi dodaly větší sebejistotu a připomněla jsem si, co je pro mě důležité - já sama" :-)
PhDr. Anna Nohýnková, PhD.psycholožka a psychoterapeutka
"E-book odporúčam všetkým, ktorí majú pocit, že je s nimi manipulované. Ja som bola v dvojročnom vzťahu s manipulátorom a ľutujem, že som sa k týmto informáciam nedostala ešte počas vzťahu, určite by som partnera dokázala opustiť skor a bez výčitiek. Hanka tejto problematike skutočne rozumie, v ebooku je všetko jednoducho vysvetlené, určite pomocou e-booku rýchlo odhalíte manipulátora a prestanete sa trápiť."
Simona32 let