Objednávka členství v klubu

Vědomé tvůrkyně života

Objev svou jedinečnost a začni naplno důvěřovat své intuici

 • 1
  ANO
  Objednávám si členství v klubu Vědomé tvůrkyně života.
 • 2
  ANO
  Vím, že členství v klubu bude platné na období, které si zvolím na níže uvedeném formuláři (1 měsíc, 3, 6 a 12 měsíců).
 • 3
  ANO
  Vím, že členství je splatné vždy na měsíc dopředu a je platné do 6. dne (kalendářní) následujícího měsíce po zaplacení. Dle délky zaplaceného členství.
 • 4
  ANO
  Vím, že vstup do placené skupiny je možný pouze v období od 1. do 7. dne v měsíci. Pokud si členství zakoupím v meziobdobí (8. - 31. dne v měsíci), BUDU MOCI VSTOUPIT až 1. dne následujícího měsíce.
 • 5
  ANO
  Vím, že ukončit členství a vystoupit z klubu mohu na konci každého měsíce nebo na začátku následujícího před zaplacením členství. A nemusím to nikomu oznamovat.

Hanka Randáková

Naučím tě techniky, které používám 25 let

Jak se ženám
v klubu líbí?

Jsem vděčná, že se Hanka pustila do budování klubu Vědomé tvůrkyně života, kde s námi v bezpečném a srdečném prostoru sdílí své obsáhlé a komplexní znalosti nejrůznějších technik. Hanka má dar s láskou předávat dál, co ví. Stručně a výstižně v příspěvcích, pracovních listech, souhrnných emailech i výukových videích. Klub obsahuje kromě užitečné teorie stran práce s energií, afirmacemi, limitujícími přesvědčeními, EFT návody na "pomož si sama", také Hančinu pečující energii, podporu a živá vysílání. Každá otázka je zodpovězena a své tempo si určuji sama. Máte pocit, že energie jsou součástí vašeho života? A chcete je lépe a bezpečně "pobrat? Možná by se vám v tomhle klubu taky líbilo. Jako mně. Díky, Hani!
Mgr. Anna Novotná, ACC koučkahttps://annanovotna.cz
Do klubu Vědomé tvůrkyně života, jsem vstupovala s vědomím, že se mrknu, co je uvnitř, jestli je to vůbec pro mě. Energie jsem vždy cítila, ale nevěděla jsem, jak s nimi pracovat. Trochu jsem se jich i bála a přišla si tak trochu mimo, že lidé okolo mě, nic takového nevnímají. Po vstupu do klubu mi bylo hned jasné, že tohle je místo, kde mi bude dobře, a kam si budu chodit pro pochopení a návody, jak pracovat s energií a záměrem. Hanka klub plní spoustou (pro mne magických) technik, vhledů a zkušeností. Hani, děkuji za tento bezpečný prostor, a tvé trpělivé a jemné vedení. Těším se na další měsíc a společné "kouzlení".
Petra Vicková, Copywriterka pro web a landing pageshttps://petravickova.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na hanara@hanarandakova.cz nebo zavolejte na 774 225 032.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomohu.